Okna Macek
Praha

Interiérové dveře, vchodové dveře a balkonové Praha

Okna Macek PrahaRádi byste koupili nové dveře v interiérové či vchodové variantě? Jsou nepostradatelným prvkem budov. Budete je užívat po delší dobu a tomu musí odpovídat i jejich kvalita. Musí také pro interiér plnit nejen estetické účely, ale u vchodových variant rovněž kritéria bezpečnostní.

Interiérové dveře | Vchodové dveře | Posuvné dveře | Balkonové dveře

✅ Obraťte se na pobočku v Praze s poptávkou na nové dveře a získáte vysokou kvalitu za vynikající ceny! Garantujeme vám i pozáruční servis.

Interiérové dveře Praha

Interiérové dveře PrahaInteriérové dveře (klasické, posuvné, skleněné, se zárubní) neslouží pouze jako vchod k vnitřnímu oddělení místností. Jsou prvkem designu každého interiéru. Pokojové vnitřní dveře se liší barvou, falcem, dekorem či dveřním prosklením.

Dejte přednost kvalitě vnitřních jednokřídlých i dvoukřídlých interiérových dveří. Na pobočce v Praze získáte cenovou kalkulaci ZDARMA!

⭐ Vyberte si z řady interiérových dveří Praha

 

~~ Nyní na interiérové dveře v Praze slevy až 60 % ~~

Vchodové dveře

Vstupní dveřeVchodové vstupní dveře (plastové, dřevěné, hliníkové) jsou nejen vstupní branou do obydlí, obchodů a firem, ale i vizitkou vkusu. Vedle estetického hlediska z pohledu interiéru musí i ty venkovní levné dveře vchodové mít bezpečnostní prvky proti nezvaným návštěvníkům.

Na pražské pobočce je na výběr mnoho sérií domovních dveří v různých barevných provedeních. Neváhejte ji v Praze navštívit!

⭐ Nahlédněte do nabízených vchodových dveří

 

~~ Nyní na vchodové dveře v Praze slevy až 60 % ~~

Posuvné dveře

Balkonové dveřeVybrané posuvné dveře pomohou zlepšit komfort života. Nabízíme je jako varianty prostorově úsporné posuvné dveře na stěnu a do zdi (pouzdra). Tyto šoupací dveře nabízíme za výhodnou cenu z různých materiálů, barvách a doplňcích.

Pokud chcete poradit s výběrem posuvných dveří, pak navštivte pobočku v Praze. Zkušená pracovnice Vám poradí a provede kalkulaci.

⭐ Navštivte nabídku posuvných dveří

 

~~ Nyní jsou slevy na posuvné dveře v Praze až 60 % ~~

 

Balkonové dveře

Balkonové dveřeBalkónové dveře (plastové, dřevěné, hliníkové) jsou nedílnou součástí vstupu na balkony a terasy. Nabízíme je jako varianty klasické, posuvně-sklopné a zdvižně-posuvné portály z různých materiálů, barvách a doplňcích.

Pokud chcete poradit s výběrem plastových, dřevěných, hliníkových balkonových dveří, pak navštivte pobočku v Praze. Zkušená pracovnice Vám poradí a provede kalkulaci.

⭐ Navštivte nabídku balkonových dveří

 

~~ Nyní jsou slevy na balkonové dveře v Praze až 60 % ~~

 

Interiérové dveře Praha vyrábíme v několika barvách, imitacích dřeva a také dýhách. Na přání je možno zasklít tyto vnitřní dveře ornamentálními nebo dekorativními skly. Na výběr je mnoho typů a barevných provedení dveřních klik a několik typů dveřních zámků.

Nechte si spočítat cenovou nabídku na nové dveře

 

Varianty vchodových dveří

Vchodové dveře vyrábíme a v Praze montujeme jako plastové, dřevěné nebo hliníkové. Lze vyrobit standardní prosklené dveře. Dále jako venkovní dveře s příčkami, plnými výplněmi nebo s výplněmi TEHNI nebo Okna Macek.

Dodáváme a montujeme v Praze také balkonové dveře posuvně-sklopné typu Patio a zdvižně-posuvné typu HS portál.

Vyrábíme i vstupy do panelových a bytových domů. Naše nové dveře je možné vybavit různými doplňky, které zvyšují jejich funkčnost (panely se schránkami, zvonky, komunikační moduly). Více informací získáte na pobočce Okna Macek v Praze.

Zákazníci z obcí Praha - Žižkov, Praha - Vinohrady, Praha - Libeň, Praha - Nové Město, Praha - Staré Město, Praha - Karlín, Praha - Vysočany, Praha - Bubeneč, Praha - Troja, Roztoky u Prahy, Brandýs nad Labem, Říčany u Prahy, Jílové u Prahy, Stará Boleslav, Český Brod, Úvaly u Prahy, Jesenice, Kostelec nad Černými lesy, Čelákovice, Rudná, Mníšek pod Brdy, Chýně a jejich okolí rovněž mohou pro nové interiérové i venkovní dveře zavítat na pobočku v Praze, která je nedaleko.

Kontaktujte nás v Praze pro vaše nové dveře

 

Dotazy zákazníků pobočky Praha

Jaké typy zámků je možné do interiérových dveří použít?

Osazujeme 3 typy zámků. Jsou to dózický zámek, kdy se používá obyčejný vylisovaný klíč. Vložkový zámek na cylindrickou vložku s klíči. A zámek vhodný pro wc, koupleny, šatny atd. (tento typ zámku umožňuje bezpečnostní zajištění dveří zevnitř). Kontaktujete pobočku v Praze (Biskupcova 1837/4, telefon 222 583 583) pro další informace.

Vyrábíte a dodáváte i vstupní dveře do bytu?

Ne. V nabídce máme jen interiérové dveře či varianty balkonové. Vstupní dveře do bytu tedy v nabídce pražské pobočky a ani jiných nemáme.

Montujete dveře i do původních kovových zárubní?

Ano. Technik na místě zaměření zkontroluje, jestli jsou stávající staré zárubně interiérových nebo vstupních dveří vyhovující. Zda nejsou křivé, mají správnou rozteč pantů nebo protikus pro kování křídla dveří.


Porážíme konkurenci

Kontakt na pobočku

Okna Macek a.s.
Sokolovská 430/206
180 00 Praha

222 583 583

praha@oknamacek.cz

Více informací

Spokojení zákazníci

Rádi bychom poděkovali Vašim montážníkům z Prahy za perfektně odvedenou práci. Konkurence v této oblasti je opravdu veliká, takže vybrat si mezi všemi dodavateli dalo práci, ale jsme rádi, že jsem si vybrali právě firmu Okna Macek. Určitě Vás doporučíme známým.

~~ Jelínkovi

Nechte si od nás spočítat cenovou nabídku ještě dnes.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace