Okna Macek
Praha

Plastová okna, dřevěná okna i hliníková Praha

Okna Macek PrahaPřemýšlíte o koupi nových plastových, dřevěných nebo hliníkových oken? Hledáte v Praze a okolí? Výběr kvalitního okna je událost, která ovlivňuje chod domácnosti nebo firmy na dlouhou dobu. Životnost může být zajištěna použitím kvalitních materiálů. Moderní okno významně ovlivňuje ekonomické náklady na vytápění.

Plastová okna | Dřevěná okna | Hliníková okna

✅ Obraťte se s poptávkou na cenu na pobočku Praha. Získáte nejvyšší kvalitu oken za vynikající ceny! Garantujeme vám v této lokalitě pozáruční servis.

~~ Nyní na plastová okna v Praze slevy až 60 % ~~

Plastová okna

Plastová okna Praha - profilPlastová okna vynikají izolačními a protihlukovými schopnostmi. Nabízí široké možnosti barevných variací a imitací reálného dřeva. Levná okna z plastu je jednoduché přizpůsobit interiéru i vzhledu domu. 

Důležitou výhodou plastových oken je minimální údržba. Okna Praha od Macka jsou  rozumnou investicí. Kalkulace z ceníku je pro vás ZDARMA!

⭐ Nahlédněte do nabídky plastových oken Praha 

 

Dřevěná okna

Dřevěná okna - profilDřevěná okna Praha jsou vyhledávána lidmi, kteří upřednostňují přírodní materiály. Vysoká kvalita provedení, ochrana před nepříznivým počasí a úspora energie je zaručena moderními výrobními postupy.

Další předností okna ze dřeva je dlouhá životnost. Ta může při správné údržbě dosáhnout desítky let. Okna můžete také objednat i na pobočce v Praze. 

⭐ Nahlédněte do nabídky dřevěných oken Praha

 

Hliníková okna

Hliníková okna - profilHliníková okna jsou elegantní a nadčasovou volbou pro každou budovu. Vyznačují se vysokou odolností, nenáročnou údržbou a výbornými zvukovými a tepelně-izolačními schopnostmi s rozšířenou zárukou 10 let.

Dejte přednost kvalitě oken s dokonalou funkčností a dlouholetou tradicí. Výroba probíhá na moderní lince. Na naší pražské pobočce získáte velmi příznivou cenu.

⭐ Nahlédněte do nabídky hliníkových oken Praha

 

Střešní okna a světlíky

Jako doplněk v Praze našeho sortimentu nabízíme i střešní okna a světlíky bez montáže. Nejsou zde ale skladem. Je nutné je objednat před dodáním přes e-shop.

Nechte si spočítat cenovou nabídku na nová okna

 

Provedení barevností a skel

Plastová okna vyrábíme v základní bílé barvě nebo v několika barevných provedeních a imitacích dřeva. Nestandardní barvy a imitace dodáváme pouze k vybraným novým plastovým oknům a s delší dobou dodání. Informujte se na pobočce v Praze.

Dřevěná okna vyrábíme a do Prahy dodáváme z dřevin smrk, borovice a meranti. Hranoly mohou být v levnější variantě „napojované“ nebo dražší „fixní“. U všech druhů dřevin se jedná o vícevrstvé lepené hranoly.

Hliníková okna vyrábíme v barvě bílé, hnědé, eloxovaných površích a dle vzorníku RAL. K dispozici dáváme v Praze také několik imitací dřeva a speciální strukturální barvy.

 

Eshop Okna MacekNevyžadujete naši montáž? Rádi byste koupili levně skladová okna s rychlým dodáním? Navštivte náš e-shop bez montáží.

Doplňky k plastovým, dřevěným, hliníkovým oknům

Dodáváme v Praze k plastovým oknům, dřevěným i hliníkovým oknům i kvalitní celostínící žaluzie. Na výběr je množství barevných odstínů dle přání zákazníka. Kontaktujte nás na pobočce v Praze.

Okenní sítě brání průniku hmyzu otevřeným oknem do místnosti. Samotná síť je vyrobena ze skelných vláken. Na výběr je několik barevných provedení a imitací dřeva podle přání zákazníka. Více zjistíte na pražské pobočce.

Zákazníci z obcí Praha - Žižkov, Praha - Vinohrady, Praha - Libeň, Praha - Nové Město, Praha - Staré Město, Praha - Karlín, Praha - Vysočany, Praha - Bubeneč, Praha - Troja, Roztoky u Prahy, Brandýs nad Labem, Říčany u Prahy, Jílové u Prahy, Stará Boleslav, Český Brod, Úvaly u Prahy, Jesenice, Kostelec nad Černými lesy, Čelákovice, Rudná, Mníšek pod Brdy, Chýně a jejich okolí rovněž mohou pro nová okna zavítat na pobočku v Praze, která je nedaleko.

Kontaktujte nás v Praze s důvěrou pro nová okna levně

 

Dotazy zákazníků pobočky Praha

Zajistíte nám v městě nebo v okolí Prahy i montáže?

Ano. Montáž nových plastových, dřevěných nebo hliníkových oken, demontáž starých dřevěných a dopravu provádíme ZDARMA. Obraťte se na nás v Praze s poptávkou a získáte i předběžnou dobu vaší montáže.

Kolikakomorové profily oken nabízíte?

V nabídce Okna Macek Praha máme PVC profily s 5ti, 6ti a 7mi komorami s různým typem izolačních 2skel a 3skel.

Jaké jsou varianty provedení montáží u plastových oken?

Montáž oken z plastu zajišťujeme pomocí standardního postupu na PUR pěnu a hliníkových kotev, které se zaklesnou do rámu okna a přišroubují k ostění. Rám se po celém obvodu vypění. Případně lze využít možnost speciální montáže pomocí parotěsných a paropropustných fólií nebo komprimační pásky. Typ fólie a postup provedení jsou dány dle typu stavby a zateplení. Bližší informace získáte na pražské pobočce telefon 222 583 583.


Porážíme konkurenci

Kontakt na pobočku

Okna Macek a.s.
Sokolovská 430/206
180 00 Praha

222 583 583

praha@oknamacek.cz

Více informací

Spokojení zákazníci

Rádi bychom poděkovali Vašim montážníkům z Prahy za perfektně odvedenou práci. Konkurence v této oblasti je opravdu veliká, takže vybrat si mezi všemi dodavateli dalo práci, ale jsme rádi, že jsem si vybrali právě firmu Okna Macek. Určitě Vás doporučíme známým.

~~ Jelínkovi

Nechte si od nás spočítat cenovou nabídku ještě dnes.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace